Image Alt

Aktualności

Świdnicki Festiwal Podróżników i Odkrywców „Kolumby”

Organizowane w Świdnickim Ośrodku Kultury Dni Gór przez wiele lat były synonimem inspirujących spotkań i wymiany doświadczeń między miłośnikami i miłośniczkami podróży. Wygaśnięcie tamtego wydarzenia pozostawiło w kalendarzu wydarzeń świdnickich pewną lukę – aby ją wypełnić, ŚOK powołał do życia zupełnie nowe wydarzenie, którego pierwsza edycja odbędzie się już w ten weekend 16 i 17 marca! Serdecznie zapraszamy na Świdnicki Festiwal Podróżników i Odkrywców „Kolumby”!

 

Kolorowa grafika: na środku biały tekst: skrzydła i wierzchołki. Wchodzisz w to? Poniżej data i nazwa eventu: 16-17.03.2024 świdnicki festiwal podróżników i odkrywców. 

Nasza ekipa będzie obecna ze stoiskiem informacyjnym przez cały czas trwania festiwalu, a dodatkowo, drugiego dnia, czyli w niedzielę, o godzinie 17:00 prezeska Fundacji Ładne Historie Maria Zięba opowie o tym, jak górskie wyprawy mogą zmieniać życie. 

Wstęp na całe wydarzenie jest wolny. Szczegóły dotyczące programu znajdziecie w wydarzeniu na facebooku: Świdnicki Festiwal Podróżników i Odkrywców „Kolumby” oraz na stronie https://sok.com.pl/swidnicki-festiwal-podroznikow-i-odkrywcow-kolumby/

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.