Image Alt

Aktualności

Kolorowa, pozioma fotografia przedstawia dużą grupę osób w różnym wieku spacerujących szeroką, górską ścieżką. Na przedzie grupy idą dwie kobiety ciągnące na linkach trójkołowy wózek, w którym siedzi młody chłopak. Z tyłu wózek pcha mężczyzna. Obok nich kolejny mężczyzna pcha wózek - w tym siedzi dwójka dzieciaków. W grupie idą także rodzice z nosidłami na plecach, małe dzieci oraz pieski.

Przedłużenie sezonu górskich wycieczek

Wiemy, że na tę wiadomość czeka wiele osób, nie trzymamy więc jej ani chwilki dłużej! Z ogromną radością ogłaszamy, że tegoroczny sezon rodzinnych wycieczek górskich z Łączą nas góry jeszcze się nie kończy!

Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w Programie Rozwoju Turystyki Społecznej, finansowanemu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, czekają nas jesienne, malownicze górskie wycieczki rodzinne i wyjazdy wytchnieniowe dla opiekunów i opiekunek!

Szeroką ścieżką przez las spaceruje duża grupa osób w różny wieku. Na przedzie grupy dwie młode kobiety ciągną przypięty na linach trójkołowy wózek. Z tyłu wózek pcha młody mężczyzna. Dalej w grupie widzimy kolejne wózki pchane i ciągnięte przez młode osoby.
fot. Marcin Trzpiot

W ramach programu zorganizujemy też wycieczki dla 6 partnerskich organizacji i instytucji z Dolnego Śląska i… Torunia! Na zwiedzanie Dolnego Śląska, jego zabytków i najpiękniejszych tras widokowych wybiorą się również seniorzy i seniorki z naszego Międzykulturowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Już w przyszłym tygodniu pierwsze ogłoszenia terminów.

Jesień to cudowny czas, by wspólnie eksplorować sudeckie szlaki. Mamy nadzieję, że cieszycie się z tego równie mocno, jak my! Niedługo widzimy się w górach!

 


Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w kwocie 320 480 zł.

logo ministerstwa sportu i turystyki

 


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.