Image Alt

Aktualności

Podsumowanie sezonu Łączą nas góry

2023 rok już oficjalnie możemy ogłosić najbardziej intensywnym rokiem od kiedy zaczęliśmy organizację wypraw w ramach projektu Łączą nas góry. Był to rok ważny i wyjątkowy.

fot. Marcin Trzpiot

 
Sezon rozpoczęliśmy dzięki środkom zebranym na balu charytatywnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dzierżoniów 2023. Dzięki temu zrealizowaliśmy aż 6 górskich wypraw pełnych emocji i przełamywania stereotypów.
 

fot. Marcin Trzpiot

 
Następnie, dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego zorganizowaliśmy cztery kolejne wyprawy, z których jedna była wycieczką rowerową, o której marzyliśmy od dawna, a jedna skończyła się wspólnym biwakowaniem i nocą pod namiotem.
 

fot. Michał Kacprzak

 
Jesień, która zawsze była u nas czasem podsumowań, tym razem spędziliśmy w górach dzięki dofinansowaniu w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dzięki przyznanym środkom zorganizowaliśmy 7 jesiennych wycieczek górskich i 6 wypraw dla seniorów i seniorek!
 

fot. Kalina Żaczek

 
To razem aż 17 wycieczek górskich i 6 wypraw turystycznych do zabytków Dolnego Śląska, z których każda była wspaniałym pokazem jedności i równości! Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi, że z takim entuzjazmem wybieracie się z nami w góry za każdym razem, gdy Was w nie zaprosimy.  Uwaga, w tym sezonie przeszliśmy razem aż 135 kilometrów! Oby tak dalej!
 
Dziękujemy Wam i już nie możemy doczekać się kolejnych wypraw w przyszłym roku.
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.