Image Alt

Aktualności

Szeroką ścieżką spaceruje grupa osób w różnym wieku. Na przedzie grupy młody mężczyzna pcha trójkołowy wózek. Dalej w grupie widzimy kolejne wózki pchane i ciągnięte przez młode osoby. Oprócz tego w spacerze biorą udział osoby starsze, dzieci i psy.

Szukamy wolontariuszek i wolontariuszy

 

Ciągle trwają poszukiwania osób chętnych do pomocy przy wycieczkach!

Szeroką ścieżką przez las spaceruje duża grupa osób w różny wieku. Na przedzie grupy dwie młode kobiety ciągną przypięty na linach trójkołowy wózek. Z tyłu wózek pcha młody mężczyzna. Dalej w grupie widzimy kolejne wózki pchane i ciągnięte przez młode osoby.

fot. Marcin Trzpiot

Ten rok jest dla nas naprawdę pełen akcji, pełen wydarzeń, pełen zaskoczeń – sezon górski jednak nie zamyka się wcale, lecimy dalej z pełną parą! I znowu potrzebujemy Waszego wsparcia! 
 
Tej jesieni weszliśmy we współpracę z Domami Pomocy Społecznej, a także z innymi placówkami oferującymi pomoc dla osób potrzebujących, w związku z czym organizujemy, oprócz dobrze Wam znanych niedzielnych wycieczek rodzinnych, także wycieczki górskie dla podopiecznych w/w placówek. 
 
Wycieczki te są organizowane w tygodniu, a nie w weekendy. Najbliższy wyjazd odbędzie się już we wtorek, 31.10! Mamy mało czasu, by zebrać grupę wolontariuszy i wolontariuszek, ale wierzymy, że z Waszą pomocą się uda! Przecież razem możemy więcej!
 

Aby dołączyć do osób wolontariackich, należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/CZSxobwT4kkZCTCo7

 
Jeżeli uda Wam się znaleźć czas i siłę – zapraszamy serdecznie! Ogromną pomocą będzie także udostępnienie informacji oraz powiadomienie znajomych, którzy mogą być zainteresowani_e! 
 

Z góry bardzo dziękujemy i liczymy na duży odzew!


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.