Image Alt

Aktualności

Dołącz do akcji charytatywnej #ŁadneMorsy!

Z okazji Światowego Dnia Dobroczynności #GivingTuesday obchodzonego 28 listopada, organizujemy akcję charytatywną pod hasłem #ŁadneMorsy.W tym przedświątecznym czasie, na przekór zakupowemu szaleństwu, chcemy zachęcić Was do dzielenia się dobrem i promować idee #GivingTuesday. Dlatego zapraszamy do wspólnej mobilizacji w szczytnym celu.

 

 

Szczegóły akcji

 

Celem akcji jest zebranie minimum 20 tys. zł., a zgromadzone środki zostaną przeznaczone na program opieki wytchnieniowej. Program skierowany jest do seniorów i seniorek, którzy poświęcają swój czas i siły na opiekę nad innymi osobami zależnymi. To grupa społeczna, która rzadko upomina się o swoje potrzeby, a mimo podeszłego wieku sprawują opiekę fizyczną i psychiczną nad bliską osobą. Wytchnienie jest im szczególnie potrzebne, aby móc zregenerować siły i zadbać o swoją równowagę psychofizyczną. W ramach programu chcemy sfinansować zajęcia i aktywności dla seniorów i seniorek – opiekunów, przy jednoczesnym zapewnieniu w tym czasie opieki nad osobami, którymi się zajmują. 

 

Finałem akcji będzie wspólne morsowanie 3 grudnia w dwóch lokalizacjach – na kąpielisku Morskie Oko we Wrocławiu i nad zalewem w Dziećmorowicach!

 

Jak możesz przyłączyć się do akcji?

  • 3 grudnia spotkaj się z nami, zamorsuj i dorzuć do puszki w jednej z dwóch lokalizacji – we Wrocławiu lub w Dziećmorowicach. Tego dnia zobaczycie w wodzie również część ekipy Ładnych Historii! 
  • Możesz zamorsować w swoim ulubionym miejscu, opublikować zdjęcie z #ŁadneMorsy i #GivingTuesdayPL i dorzucić się do wirtualnej puszki na zrzutce
  • Nie morsujesz? Tym bardziej kibicuj innym. Przyjdź, napij się z nami herbaty dorzuć do puszki na miejscu lub dokonaj wpłaty online

Dołącz do akcji i wesprzyj zbiórkę!

 

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.