Image Alt

Aktualności

Konferencja ISBA 2023

W dniach 11-14 września 2023 r. we Wrocławiu miało miejsce niesamowite, międzynarodowe wydarzenie, które zorganizowane zostało przez Fundacja Imago we współpracy z Fundacja Ładne Historie, Fundacja Potrafię Pomóc i Stowarzyszenie Bonitum. Jako Ogólnopolska Sieć Turystyki Wytchnieniowej nie mogło nas tam zabraknąć! Konferencja International Short Break Association – Międzynarodowe Stowarzyszenie Krótkiej Przerwy ISBA 2023 to niesamowita wymiana wiedzy i doświadczeń!
 
Jesteśmy zainspirowani rozmowami z ekspertami i ekspertkami z 5 kontynentów i 16 krajów jak: Australia, Indie, Iran, Chorwacja, Austria, Czechy, Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Wlk. Brytania, Irlandia, Islandia, USA, Kanada i Chile.
 
Cieszymy się, że opieka wytchnieniowa jest coraz głośniej słyszana i potrzebna, a sektor usług wytchnieniowych zaczyna się rozwijać. Dziękujemy za zaproszenie i możliwość zaprezentowania również naszych działań w tak zacnym gronie. Jesteśmy pod wrażeniem organizacji, merytoryki i wspaniałej zabawy.
Konferencja #ISBA odbywa się co dwa lata – najbliższa w Chile.
 
Do zobaczenia!
 
 
Działania są częścią projektu „(Po)łączą nas góry – razem rozwijamy turystykę społeczną”, realizowanego w ramach dotacji Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.
 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.